Chcete dát své jizvě opravdu vše?

Využijte jeden z našich komplexních online programů, které jsou zde pro všechny, co se chtějí podívat na problematiku jizev v širších souvislostech
Dopřejte si péči sami, z bezpečí svého domova.

Péče o jizvy po porodu

Zaměřujeme se na zranění ať po císařském porodu nebo po vaginálním porodu s přirozeným poraněním či s nástřihem hráze. Uvnitř najdeš jednak základní informace a možné způsoby přímé i nepřímé péče o jizvu a její okolí, ale také nejčastější skryté souvislosti např. s bolestí beder či ztrátou libida.
Pro maminky, které cítí potřebu chápat své tělo do hloubky, stejně jako pro ženy, které doprovázejí nastávající a nově zrozené maminky jejich nejcitlivějším obdobím.

Online program již v prodeji

Péče o jizvy na břiše

Bříško je střed našeho těla, vychází z něj téměř každý náš pohyb a i při obyčejném kýchnutí zapojujeme břišní svaly. Po jakékoliv operaci v břišní dutině (např. slepé střevo, žlučník) stojí za to své tělo podpořit následnou plnou péčí o jizvu.
Péče je stejně tak důležitá také při laparoskopii, kdy ač 3 malé jizvičky vypadají jako malé ranky, které se na povrchu velmi rychle hojí, v hloubce bývá často ovlivněn komfort celé břišní dutiny a potřebuje naší plnou pozornost celé! bříško.

Online program v prodeji nejpozději v červnu 2019

Péče o jizvy na prsou

Péče po modelacích a zkrášlování prsou či po operacích na hrudníku. V našem online programu se věnujeme přímé i nepřímé péči o celý hrudní koš.

Online program v prodeji nejpozději v červnu 2019

Potkejte se s námi naživo
5. - 6. 10. 2019

Víkendový seminář plný praxe a konkrétních postupů pro maséry, duly, porodní asistentky i laiky

Sebe-prožitkový a vzdělávací seminář

Náš původně jednodenní seminář chceme rozšířit na celý víkend. Chceme dát velký prostor praxi a vašemu osobnímu prožitku.
Pokud se jizvám věnujete ve své profesní praxi, jste vítáni. Ale! Primárně je sebe-prožitkový, až druhotně vzdělávací. NEní naším zaměrem předávat množství a plnou šíři informací, ale zprostředkovat vám Gró našeho přístupu - laskavost, jemnost a plný respekt ke kapacitě nervového systému.
Věříme tomu, že jedině na základě vlastní osobní zkušenosti, můžeme s druhými pracovat se soucitem a pochopením.

Více informací v průběhu května

Lékařské a chirurgické zákroky jsou často zapotřebí a lidé díky nim mohou žít. Cítíme úlevu a oslavujeme život, který byl zachráněn, a přitom můžeme snadno přehlédnout skutečnost, že tytéž zákroky mohou způsobit trauma, které mohou mít vliv na emoce a chování člověka ještě dlouho poté, co se fyzické rány zahojily.

Peter A. Levine: Trauma očima dítěte - probouzení obyčejného zázraku léčení