Objednávka Online programu

Získejte inspiraci i praktické návody k tématu Péče o jizvy po porodu

 • ANO
  Objednávám si online program Péče o jizvy po porodu od společnosti Péče o jizvy, IČ: 01441604. Vím, že je program k dispozici ve dvou variantách
  Základy za cenu 1.890 Kč, v případě, že využiji možnosti rozdělit platbu do 3 splátek ve výši 730 Kč, pak je objednávka za celkovou cenu 2.190 Kč.
  Komplex za cenu 3.450 Kč, v případě, že využiji možnosti rozdělit platbu do 3 splátek ve výši 1.250 Kč, pak je objednávka za celkovou cenu 3.750 Kč.
 • K variantě Komplex získám NAVÍC
  Vím, že s online programem - pouze ve variantě Komplex - získávám navíc také:
  2 webináře otázek a odpovědí v hodnotě 1600 Kč,
  ❀ vzpruhu pro mé mateřské sebevědomí - meditaci od Lucky Kolaříkové Jsem dobrá máma v hodnotě 290 Kč,
  slevový kupón ve výši 400 Kč na rituál poporodního zavinování, povede jej průvodkyně ženskými rituály Jana Saréma Rosa
  pečující balíček, který dorazí na mnou zadanou poštovní adresu.
 • ANO
  Vím, že přístup do online programu obdržím v elektronické podobě a to přístupem do členské sekce programu. Přístupové údaje mi přijdou emailem po zaplacení objednávky, nejdříve však 11. února 2019, kdy se online program Péče o jizvy po porodu opět otevírá.
 • SOUHLASÍM
  Objednávkou souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami. Zejména s tím, že všechny informace obsažené v programu nenahrazují lékařskou péči či psychoterapeutickou pomoc, nejedná se o zdravotní služby. Jedná se o návody a doporučení a záleží jen na mě, jak je v praxi použiji a jakou péči a úsilí budu věnovat uvádění těchto informací do praxe.
 • ANO
  Vím, že od své objednávky mohu odstoupit bez udání důvodu do 10 dnů po obdržení přístupových údajů do členské sekce online programu. Tím přijdu o celý online program, všechny báječné bonusy i balíček s překvapením.
 • POKUD JSEM ZE SR či EU
  Akceptuji, že k ceně online programu se připočítává také daň mé země (i přesto že Společnost Péče o jizvy není plátce DPH v ČR).

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH (a daň doplatit SR sami viz přenesená daňová povinnost). Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Pro jiné země EU: 
Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se registrovanou osobou a musíte nám dodat své DIČ. 

Těšíme se na naší společnou cestu

...ruku v ruce s péči o Vaše zranění - na cestu Vašeho objevování (ještě větší) citlivosti, jemnosti a láskyplnosti k sobě a k Vašemu tělu.

Silvie Šabacká & Hanka Malachovská

Kdybych tento program měla již před lety, ušetřila bych si mnohá trápení a bolesti se svou vlastní jizvou po operaci ledviny.
Silvi s Hankou jsou pro svoji práci zapálené a jsou velmi lidské a empatické. Dostanete od nich jak důležitou teorii, která vám mnohé osvětlí, tak především názorně předvedenou praxi. Mnohá videa mají přesah a můžete z nich čerpat nejen při péči o jizvy, ale v každodenním životě. A tak všem doporučuji, běžte do toho, kupte si program a hlavně pak jděte do akce a pečujte o sebe. Vrátí se vám to mnohonásobně.

Jana Saréma RosaPrůvodkyně rituály a ženskými kruhy

Potřebujete s objednávkou poradit?

Napište nám na mail podporapeceojizvy.cz nebo volejte na 777 817 429.