Jemná péče o bolavé fyzické, ale i emoční jizvy (nejen) po porodu

Konejšivá náruč pro tato (často zbytečně) bolavá intimní místa

Jemný přístup, který Vám představím,
má obrovskou MOC
roztavit i ty největší ledy a rozpustit nejpalčivější bolesti.

Často se setkávám s tím, že klientky popisují velkou bolestivost, která je přirozeně odrazuje se svému zranění věnovat a doufajíc čekají, že čas přinese změnu.  Nebo by rády něco udělaly, ale když na dotek je jizva tak bolestivá, jsou bezradné.

Pokud se jedná o jizvy, která jsou v oblasti hráze, může navíc bolest značně znepříjemňovat nebo dokonce úplně znemožňovat intimní život.

Bohužel přesně o tomto způsobu práce s jizvami se velmi málo ví
A přitom tuto péči potřebuje každé zranění, aby se zotavilo ze šoku, které (ať už jenom na mikro úrovni dané tkáně) při poranění prožíváme VŽDY. Je to tedy druh velmi ranné péče, který si potřebujete začít dávat ideálně hned poté, co ke zranění došlo.
Ale i několik let poté, pokud Vás jizva stále zlobí, tahá, bolí nebo je v její oblasti necitlivost nebo se na ní stále nemůžete ani kouknout, je to možná důvod toho, proč stále nemůže být plně zhojená,
i přesto, že jste jí dala čas a klid.

Navíc pokud jste zažívala při vzniku jizvy velkou bolest (např. bolestivé šití po porodu) nebo ještě teď  se Vám na danou událost velmi špatně vzpomíná, troufám si tvrdit, že tento druh péče je nutností, abyste mohla dojít fyzického i duševního pokoje.

Video pro vás natočila a prográmek připravila

Silvie Šabacká

Průvodkyně využívající terapeutický přístup Somatic experiencing® - práce s tělem a traumatem podle Petera Levina
Těším se na vás uvnitř

Cena a objednávka

 • OBJEDNÁVKA
  Objednávám si video přednášku Jemná péče o porodní zranění od společnosti Péče o jizvy, IČ: 01441604 - neplátce DPH za cenu 290 Kč. Tato přednáška vznikla na jaře v r. 2020 pro online týden manželů Ariaty, kteří se tak připojili ke každoroční celorepublikové akci Týden respektu k porodu.

  V členské sekci najdete kromě tohoto videa také:
  * Pracovní listy
  , které se Vám budou nesmírně hodit i pokud uvažujete o individuální konzultaci se mnou.
  * Praktické video Když je zranění opravdu přetížené a jakýkoliv dotek je nepředstavitelný, které Vám dá do rukou jednoduchou techniku, kdy se bez doteku můžete svého zranění dotknout a léčit jej tak. Někdy opravdu až zázračně 🙂
  * Bonus navíc také video-rozhovor na stejné téma s dalšími tipy, souvislostmi.
 • PŘÍSTUPY
  Vím, že přístup do členské sekce obdržím v elektronické podobě. Přístupové údaje mi přijdou emailem obratem po zaplacení objednávky.
 • SOUHLAS
  Objednávkou souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami. Zejména s tím, že všechny informace obsažené ve video-průvodci nenahrazují lékařskou péči či psychoterapeutickou pomoc, nejedná se o zdravotní služby. Jedná se o návody a doporučení a záleží jen na mě, jak je v praxi použiji a jakou péči a úsilí budu věnovat uvádění těchto informací do praxe.
  A také potvrzuji, že jsem si vědom/á toho, že tento digitální obsah je chráněn autorským právem a není možné jej bez předchozího výslovného písemného souhlasu autorů dále šířit nebo umožnit jeho užití dalším osobám.

Vyplňte pečlivě své údaje do formuláře níže

Upozornění pro zákazníky ze Slovenska či jiné členské země EU: Od 1. 1. 2019 platí zjednodušený režim fakturace nepodnikatelům, proto za náš online program nemusíte v tuto chvíli odvádět DPH.

Potřebujete s objednávkou poradit nebo se ještě dozeptat?

Napište mi na mail podpora@peceojizvy.cz nebo volejte na 777 817 429.